Ing. Vladimír Šubr

Ing. Vladimír Šubr


Jsem profesionál v digitálním marketingu. Od roku 2009 řeším SEM, UX, webovou analytiku. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

September 2022
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Categories


Youtube filmy bez registrace

Na Youtube se dají nalézt celé filmy. Můžete si je přehrát pohodlně, zdarma a bez registrace kdykoliv budete chtít. Jak to ale vlastně je s těmito filmy? Dobrá zpráva je, že to nemá žádný háček. I když celé to pozadí za tím, je zajímavé.

Ing. Vladimír ŠubrIng. Vladimír Šubr

Přehrát si Youtube filmy bez registrace není žádné sci-fi. Stačí se mrknout přímo na Youtube a dát hledat kouzelná slova: „celé filmy.” A hned máte spoustu materiálu ke koukání! Stačí si tak jenom vybrat a na druhé kliknutí už přehráváte. Jednodušší už to snad ani být nemůže.

Youtube filmy bez registrace pro vás.

Jak to vlastně je s Youtube filmy

To nejdůležitější je, že na tyto Youtube filmy se můžete vy dívat naprosto pohodlně a zdarma. Nemusíte skutečně nic řešit, protože na tom není nic nelegálního. Tedy alespoň na přehrávání filmů.

Jiná je situace s nahráváním. To už samozřejmě nelegální je. Pokud nemáte souhlas od majitelů autorských práv, tak samozřejmě nic podobného na Youtube nahrávat nesmíte! Opravdu to nedělejte. Není to dobrý nápad.

Kde se berou filmy na Youtube?

No jenže, jak se tedy vlastně berou ty Youtube filmy bez registrace? V zásadě se tak děje dvěma způsoby.

  1. Nahrávají je sem přímo autoři, kteří stojí za daným filmem. Dobrou ukázkou je například kanál VOREL FILM official channel, za kterým stojí úspěšný český režisér Tomáš Vorel. Ten sem přidal své úspěšné filmy jako Gympl, Vejška, Ulovit miliardáře, Cesta z města, Cesta do lesa, Skřítek. Kdokoliv se na ně může zdarma a jednoduše podívat. Proč to dělá? Z běžného pirátského šíření by neměl nic, takto z toho má peníze z reklamy, kterou mu platí Youtube. Podobným způsobem přidávají své filmy například i některé televize, firmy nebo neziskové organizace. Takových filmů a osvícených autorů, ale samozřejmě nikdy nebude dost. Nečekejte žádné nejnovější Hollywoodské pecky.
  2. Lidé je nahrávají nelegálně. Ano i to se děje. Většina filmů je na Youtube i když by tam být neměla. Velká část těchto filmů je dřív nebo později smazána. Youtube to nemusí řešit, dokud si někdo nestěžuje a video nenahlásí jako nelegální. To je důvod, proč například staré české filmy nikdo neřeší a mohou na Youtube vyset i dlouhé roky. Nikdo se nehlásí k jejich autorství. Čím novější film, tím větší boj. Youtube filmy maže – zástupy lidí je znovu nahrávají. Přetahovaná, která pro spoustu nahrávačů neskončí dobře. Na druhou stranu obyčejný člověk se může vesele dívat i na docela nové a kvalitní filmy.

Na Youtube je spousta kvalitních filmů.

Youtube filmy zdarma celé bez registrace

V těchto podmínkách nebude Youtube asi nikdy úplně filmovým rájem. Pokud se chcete dostat k nejnovějším filmům, tak je stále lepší cesta si je koupit. Třeba právě i prostřednictvím obchodu Google Play filmy, který provozuje stejně jako Youtube Google.

Můj Tip: Youtube Downloader

Chcete si z Youtube stáhnotu video, abyste si ho mohli pustit kdykoliv? Chcete si stáhnout video u kterého hrozí smazání. Přečtete si tento můj článek na téma Youtube Downloader.

Závěr

Youtube filmy bez registrace si můžete pustit i vy. Je to pohodlné, zdarma a legální. Výběr filmů sice není úplně dokonalý, ale z široké nabídky si nakonec vybere každý. Postup je jednoduchý, stačí do vyhledávacího pole na Youtube napsat „celé filmy.” Teď už navíc víte, co je v pozadí, že některé filmy jsou zde legálně a jiné ne.

Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

Comments 2