Ing. Vladimír Šubr

Ing. Vladimír Šubr


Jsem profesionál v digitálním marketingu. Od roku 2009 řeším SEM, UX, webovou analytiku. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

August 2022
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Categories


Youtube downloader – stáhněte si jakékoli video

Návod jak stáhnout video z Youtube do vašeho počítače nebo mobilu. Je to velmi jednoduché. Mám pro vás pár tipů na programy a služby typu „Youtube downloader.”

Ing. Vladimír ŠubrIng. Vladimír Šubr

Youtube downloader - stáhněte si jakékoli video.

Youtube.com je nejoblíbenější video server na světě. Provozuje ho americký gigant Google a nabídka videí, které zde nalezneme je nekonečná. Hudební klipy, zábavná videa, pohádky, seriály a někdy i celé filmy. Každý si najde to co ho zajímá. Občas se může hodit si nějaké video stáhnout, tak aby jste si ho mohli pouštět, kdy se vám zachce. Youtube downloader vám to umožní.

Proč stahovat videa z Youtube?

Jak na Youtube downloader?

Webové služby

Můžete rovnou stahovat, aniž byste museli cokoliv řešit. Je to nejrychlejší a nejpohodlnější postup. Pokud potřebujete sem tam stáhnout jedno video, tak je to ten nejlepší způsob, který vám můžu doporučit. Většina služeb dovoluje zvolit kvalitu a vybrat si formát souboru. Velká část těchto služeb rovněž slouží k nalákání na různé ad-dony do prohlížečů nebo samostatné programy. Pokud se chystáte stahovat přeci jenom více, tak můžete této nabídky využít.

Onlinevideoconverter.com
Moje oblíbená služba. Velmi jednoduchá na používání. Jenom vložíte URL adresu z videem a stahujete. Nabízí velmi bohaté možnosti formátů. U audia je to: mp3, aac, ogg, m4a, wma, flac, wav. U videa pak: mp4, m4v, mov, avi, flg, mpg, wmv. Samozřejmostí je možnost vybrat si kvalitu. Bonusovou funkcí je pak možnost vybrat si začátek a konec videa – nemusíte tak stahovat celé video, ale rovnou si vystřihnete krátkou pasáž, která vás zajímá.
Onlinevideoconverter.com - moje oblíbená služba.

Keepvid.com
Perfektní a velmi přehledná služba. Vložíte adresu videa a teprve následně je vám nabídnuta tabulka, kde si volíte formát a kvalitu. Možnosti nejsou tak velké jako u předchozí služby, ale přeci jenom potěší. V základu je to mp4, 3gp, webm u videa a mp3 a m4a u audia.
Keepvid.com je spohlelivá a jendoduchá služba na stahování videí z Youtube.

Flvto.biz
Další velmi jednoduchá služba. Tady opravdu hned víte co se po vás chce. Jenom zadáte adresu toho, co chcete stahovat. Možnosti formátů jsou omezené, ale zároveň jsou to ty nejpopulárnější: mp3, mp4, mp4 HD, avi a avi HD. Nevýhoda Flvto je, že vám umožní v klidu stáhnout jenom jedno video.
Flvto.biz má pouze základní možnosti nastavení.

Zajímavá fakta o Youtube.com

Youtube je obrovský fenomén a některá jeho čísla jsou opravdu fenomenální. Věděli jste například, že na Youtube je nahráno každou minutu 400 hodin videa? Youtube používá 1,5 miliardy lidí a 70% z mobilu. Existuje více než 1.500 kanálů, které mají více než jeden milion odběratelů. Lidé stráví při jedné návštěvě na Youtube v průměru 40 minut, to dělá 1 miliardu hodin denně. V USA je na Yotube 91% tamních teenagerů. Zdroj a další zajímavosti na webu expandedramblings.com.

Nejenom videa, ale celé filmy

Aktuálně hodně roste služba Bombuj.tv, která přináší celé filmy i seriály.

Závěr

Stáhnout video z Youtube není žádná věda. Snad vám mé tipy na služby typu Youtube downloader pomohli. Samozřejmě žádní z nich není úplně 100%, ale když je postupně vyzkoušíte, tak si určitě video stáhnete.

Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

Comments 1