Ing. Vladimír Šubr

Ing. Vladimír Šubr


Jsem profesionál v digitálním marketingu. Od roku 2009 řeším SEM, UX, webovou analytiku. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

September 2022
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Categories


Google Chrome prohlížeč zdarma v češtině

Google Chrome ke stažení přímo zde. Poradíme kde stáhnout a jak nainstalovat oblíbený internetový prohlížeč Google Chrome. Navíc pro vás máme další zajímavé informace a tipy.

Ing. Vladimír ŠubrIng. Vladimír Šubr

Google Chrome je zřejmě nejoblíbenějším prohlížečem současnosti. Kdo by si to pomyslel před 10 lety, kdy internetu dominoval prohlížeč od jiné velké firmy. Byl to Microsoft a jeho Internet Explorer. Chrome přišel 2. září 2008 a od té doby nezůstal kámen na kameni. Možná i vy hledáte Google chrome prohlížeč zdarma v češtině a tento článek vám dá odpověď.

Google Chrome prohlížeč zdarma v češtině.

Podíl Google Chrome na trhu

Chromě je dnes prakticky celosvětově nejoblíbenější prohlížeč. I v České republice už má přes 50% trhu, přičemž více jak 25% lidí používá nejnovější desktopovou verzi. Velmi dobře se ale daří i mobilnímu Chrome. Stačí se podívat na globální statistiky Toplistu nebo Rankings.cz.

Podíl Google Chrome na trhu.

Proč Google Chromě uspěl?

Důvodů bude více. Ten hlavní podle mě je, že má uživatele na prvním místě. Chrome byl vždy maximálně jednoduchý, přehledný, snadný na nastavení a přitom rychlý. Prostě funguje. Samozřejmostí je i napojení na služby Google. Mnohdy i velmi nenápadné, ale pekelně návykové. Třeba stačí jenom navštívit stránku v cizím jazyce a automaticky dostanete možnost překladu.

Google Chrome logoVždy si můžete být jistí, že na Chrome vám pojedou perfektně všechno, co nabízí Google ať už je to Youtube, Gmail nebo kancelářský balík GSuite. Perfektní je i propojení s operačním systémem Android, které si hned rozebereme níže.

Mobilní Google Chrome

Mobilní verze prohlížeče Google Chrome přišla s poměrně velkým zpožděním a to až v roce 2012. Pro Android to bylo 8. února 2012 pro konkurenční systém iOS pak 28. června 2012. Start mobilního Chrome byl trochu opožděný nicméně se browser poměrně rychle prosadil. Dnes je vlastně druhým nejpoužívanějším prohlížečem, hned za svým plnohodnotným desktopovým bratrem. Mobilní Google Chrome, ale není žádné ořezávátko. Je rychlý, pohodlný na používání a nabízí mnoho funkcí z desktopové verze. Potěší hlavně synchronizace záložek a nastavení.

Prohlížeč Google Chrome ke stažení.

Google chrome prohlížeč zdarma v češtině

Kde získat Google Chrome prohlížeč zdarma v češtině? Stačí jenom navštívit oficiální stránku, kde už na vás čeká. Další možností je například stahovat z oblíbeného serveru Slunečnice.cz. U Chromu se nemusíte bát stahovat ani o něco starší verzi, protože se prohlížeč automaticky aktualizuje.

Google Chrome je v češtině hned od začátku. Jazyk prohlížeče se přizpůsobí jazyku vašeho operačního systému. Nějaké překlady nebo soubory s češtinou vůbec nemusíte řešit. Prostě si stáhnete Chrome, nainstalujete ho a máte ho v češtině.

Hledáte Google Chrom?

Tak to je špatně. Správně se píše jedině Google Chrome.

Jak změnit jazyk v Google Chrome

Jazyk je samozřejmě možné změnit a je to naprosto jednoduché. Stačí kliknout v levém rohu na ikonku s třemi tečkami. Pak najedete v dolní části na „nastavení.“ Znovu sjedete dolů a kliknete na „rozšířená nastavení.“ Zhruba uprostřed je volba jazyka.

Kde změnit jazyk v Google Chrome?

Výhody prohlížeče Google Chrome

Google Chrome ke stažení závěr

Google a jeho prohlížeč Chrome patří mezi fenomény. Je skoro až neuvěřitelné, jak rychle se tomuto browseru podařilo vyrůst. Pokud hledáte Google chrome ke stažení nebo Google Chrome prohlížeč zdarma v češtině, tak vězte, že se k němu dostat opravdu není vůbec složité.

Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

Comments 0
There are currently no comments.