Ing. Vladimír Šubr

Ing. Vladimír Šubr


Jsem profesionál v digitálním marketingu. Od roku 2009 řeším SEM, UX, webovou analytiku. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

September 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Categories


Nejlepší aplikace do mobilu zdarma

Jaké jsou nejlepší aplikace pro systém Android? Mám pro vás mnou vyzkoušené tipy na aplikace do mobilu zdarma, které vás rozhodně nezklamou. Následující aplikace by vám neměly v smartphonu chybět, protože pokryjí takřka, vše co můžete s chytrým telefonem dělat.

Ing. Vladimír ŠubrIng. Vladimír Šubr

Systém Google Android se může pochlubit zřejmě nejširší nabídnou aplikací. Velká část z nich je navíc zdarma nebo nabízena v modelu freemium (základní funkcionalita zdarma a platíte jenom za pokročilé funkce). Tím ale vyvstává problém: „Jak se v té záplavě appek zorientovat?” S hledáním nejlepší aplikace do mobilu zdarma vám pomůže tento článek.

Moje tipy na Nejlepší aplikace do mobilu zdarma.

Jak vybírat nejlepší aplikace do mobilu zdarma?

Nejlepší je spolehnout se na názor zkušeného uživatele, jako jsem třeba já :-). Dobrým vodítkem je ale i hodnocení na Google Play. Pokud má aplikace více než 100 aktuálních hodnocením a celkové skóre 4,5 a vyšší, tak zřejmě nesáhnete mimo.

Moje ověřené tipy

Jsou to aplikace, které mám já nainstalované ve svém telefonu a velmi dlouho je používám. Samozřejmě je spousta dalších kvalitních aplikací. Pokud máte vlastní tipy, tak budu rád pokud se o ně podělíte v komentářích.

Facebook aplikace

Facebook je nejpopulárnější sociální síť na světě a tak nesmí chybět v snad žádném mobilu. Já doporučuji používat hlavně verze Facebook Lite a Messenger Lite a to i pokud máte výkonnější mobil. Jsou přeci jenom svižnější a hlavně neobsahují zbytečné funkce navíc.

Jak chytře na Facebook? Přečtěte si článek Facebook přihlášení se na svůj účet se zajímavými tipy.

WhatsApp Messenger

Skvělá WhatsApp. Přehledná a velmi rozšířená aplikace na posílání zpráv přes internet. Možná se až budete divit s kolika lidmi z vašeho okolí najednou budete moci díky WhatsAppu komunikovat téměř zdarma.

Google Dokumenty, Tabulky a Prezentace

Kancelářský balík přímo od Google. To jsou Dokumenty Google, Tabulky Google a Google Prezentace. Budete moci pracovat se všemi nejrozšířenějšími formáty kancelářských dokumentů (včetně Microsoft word, excel, powerpoint) a to i offline. Tyto aplikace si navíc velmi rozumí i s úložištěm Google Drive.

Google Maps a Seznam Mapy

S těmito dvěma mapovými aplikace si vystačíte prakticky v každé situaci. Google Maps mají pokročilé funkce, skvělé celosvětové pokrytí a integrovanou navigaci. Seznam Mapy zase excelují se svými turistickými mapami. Obě dvě aplikace lze používat i offline.

Dropbox

Oblíbená služba pro ukládání souborů do cloudu. Díky Dropboxu máte důležité soubory kdykoliv při ruce. Skvělé na zálohování, sdílení, ale také na synchronizaci s počítačem. Alternativou je třeba také velmi povedený Google Drive.Nebo používejte oboje.

Počasí Klara

Aplikace na předpověď počasí nesmí chybět snad v žádném mobilu. Já jsem si velmi oblíbil českou aplikaci Klara, která má však celosvětové pokrytí. Dobrou volbou je ale i Aladin od stejných tvůrců. Alternativou pak může být i aplikace Meteocentrum, kterou provozuje stejnojmený web.

Zprávy

U mě vede aplikace Newsroom! od Economie, která ukazuje jak má vypadat moderní zpravodajství na mobilu. Zajímavá je i aplikace Seznam Zprávy, která si poměrně rychle získává renomé. Zmíním i aplikaci iDnes.cz a to hlavně díky šířce pokrývaných témat a přehlednosti, s kvalitou zpravodajství je to ale už trochu horší.

Závěr nejlepší aplikace do mobilu zdarma

Takové jsou Nejlepší aplikace do mobilu zdarma podle mě. Budu se snažit tento seznam dál rozšiřovat a udržovat aktuální. Rád bych pokryl všechny běžné činnosti, které můžete provádět s mobilem. Samozřejmě kvalitních aplikací je mnoho a tak budu rád, pokud se i vy se mnou podělíte o vlastní tipy.

Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

Comments 0
There are currently no comments.