Ing. Vladimír Šubr

Ing. Vladimír Šubr


Jsem profesionál v digitálním marketingu. Od roku 2009 řeším SEM, UX, webovou analytiku. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

Moje práce

Ing. Vladimír ŠubrIng. Vladimír Šubr

Začínal jsem v roce 2009 na volné noze. Jako freelancer jsem pomáhal firmám v digitální marketingu a web developmentu.

Dnes se specializuji se zejména na webovou SEO, content marketing a práci s redakčním systémem WordPress. Mám přesah i do jiných oborů – zejména affiliate a UX. A celkově se snažím udržet si přehled v české online a ecommerce scéně.

Reference

S Vladimírem jsme měli to potěšení spolupracovat při redesign našeho webu, což obnášelo přesun stovek článků a desítek stránek s nabídkou našich služeb do nového technického řešení.

Vladimír nám pomohl nejen s bezchybným přesunem dat, ale i s jejich následnou kontrolou, aby neutrpěl náš projekt, pro který jsou návštěvy z vyhledavačů důležitým zdrojem byznysu. Děkujeme!

Jirka Chomát z DostupnyAdvokat.cz

DostupnyAdvokat.cz

Dříve jsem pracoval pro startupy.

V minulosti jsem také pracoval pro přední české online marketingové agentury a napřímo i pro velké firmy z oblasti cestovního ruchu.

Agentury pro, které jsem pracoval.

Cestování bylo vždy mojí vášní a tak mám velkou radost, že jsem se mohl přispět k rozvoji nejenom těchto zajímavých projektů.

Firmy z oboru cestovní ruch, pro které jsem pracoval.

Ve volných chvílích rozvíjím vlastní projekty. Kam patří například cestovatelské weby Ikn.cz, Poznej.com, Tyroly.cz, Costabrava.cz, Navonet.cz a mnohé další.

Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.