Ing. Vladimír Šubr

Ing. Vladimír Šubr


Jsem profesionál v digitálním marketingu. Od roku 2009 řeším SEM, UX, webovou analytiku. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

Linkbuildingová strategie

Ing. Vladimír ŠubrIng. Vladimír Šubr

Návod jak krok po kroku dělat linkbuilding, aby vám přinášel dlouhodobý užitek. Linkbuildingová strategie je šitá na mír vašemu byznysu. Dává konkrétní čísla, termíny a určuje, co je důležité dělat.

Jak dělat kvalitní linkbuilding, který podpoří právě to vaše jedinečné podnikání? Poskytnu vám návod a dlouhodobý plán zarámovaný do celkové strategie. Dozvíte se, kde brát odkazy, jak mají vlastně vypadat, kam mají mířit, jak je monitorovat a vyhodnocovat, jak s odkazy budovat dlohuodobou hodnotu a hlavně kolik vás to bude stát peněz a kolik to zabere času.

Linkbuildingová strategie je to, kde se lámou dobré a špatné firmy. Firmy jako Alza nebo Heureka jsou jedničky ve svých oborech, protože znají význam linkbuildingu a masivně do něj investují.

Pokud chcete i vy mít úspěch v linkbuldingu, připravte se na to, že se jedná o dlouhodobou činnost. Výsledky nebudou hned. Na druhou stranu na rozdíl od jiných aktivit v online marketingu, z nich ale budete mít trvalý užitek.

Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.