Ing. Vladimír Šubr

Ing. Vladimír Šubr


Jsem profesionál v digitálním marketingu. Od roku 2009 řeším SEM, UX, webovou analytiku. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

Nabídka služeb

Ing. Vladimír ŠubrIng. Vladimír Šubr

Pomohu váš projekt posunout dopředu v SEO, webové analytice a internetovém marketingu. Zakládám si na pečlivém a odpovědném přístupu. Mám znalosti, zkušenosti i přístup k mnoha profesionálním a ne zrovna levným nástrojům.

Zde je pouze ukázková nabídka služeb, abyste si mohli udělat lepší představu, co vlastně dělám. Více už se můžeme domluvit osobně.

SEO audit webu

Jak si váš web vede z hlediska SEO? Komplexní on-page i off-page analýza. Najdu silné stránky vašeho webu a doporučím, jak je lépe vytěžit. Najdu slabá místa a dám vám návod, jak je opravit.
◆ Další informace o SEO auditu

SEO reporting

Jasná a srozumitelná zpráva, jak si aktuálně vede váš web v SEO. Forma, obsah i periodicita je na vás. Doporučuji 1 měsíčně na email. Důležitou součástí SEO reportingu je monitoring pozic klíčových slov.
◆ Další informace o SEO reportingu

Konzultace zdarma

Neváhejte mě kontaktovat. Váš projekt rychle a zdarma posoudím. Společně můžeme nastavit služby, přesně podle vašich potřeb.
Kontaktuj mě

Linkubildingová strategie

Návod jak a kde získávat odkazy. Jak mají odkazy vypadat a kolik za ně máte zaplatit. To vše zarámované ve strategii, která vás posune ve vyhledávačích nahoru.
◆ Další informace o linkbuildingové strategii

Aktivní linkbuilding

Získám kvalitní odkazy pro váš web. Už za tisícovku vám seženu 20 odkazů, z kterých budete mít trvalý užitek. Pokud to ale myslíte s linkbuildingem vážně, vyhraďte si alespoň 10x větší rozpočet a investujte dlouhodobě.
◆ Další informace o linkbuildingu

Audit odkazové profilu

Je váš odkazový profil kvalitní? Nejsou v něm nekvalitní odkazy, kterých byste se měli raději zbavit? Jak ho vlastně správně budovat a kde získat kvalitní odkazy? Poskytnu vám odpovědi.
◆ Další informace o

Klasifikační analýza klíčových slov

Velká analýza klíčových slov je základem SEO. Pracuji s nástroji jako Open Refine a jsem schopný vám vytvořit segmentovanou klíčovku s mnoha desítkami tisíc klíčových slov.
◆ Další informace o

Analýza konkurence

Jak si vede váš web nejenom v SEO v porovnání s konkurencí? Kde je vaše konkurenční výhoda? Co dělá konkurence lépe a vy se tak od ní můžete inspirovat?
◆ Další informace o

SEO pro WordPress

Nastavím vám SEO na WodPressu. CMS WordPress se dlouhodobě věnuji a běží na něm většina mých webů. Vyladit SEO pro WordPress umím opravdu dokonale.
◆ Další informace o WordPress SEO

Content strategie

Jaký tvořit obsah pro váš web, magazín, blog? Udělám vám podrobný plán, který vás posune dopředu.
◆ Další informace o

Odhalení kopírovaného textu

Kdo vykrádá vaše texty? Najdu je a budu řešit jejich odstranění. Nebo naopak, jsou vaše texty originální – odvádí copywriteři dobře svou práci.
◆ Další informace o

Nastavení Google Analytics

Máte opravdu dobře nastavené Google Analytics? Zařídím nebo to zkontroluji za vás. Je potřeba propojit účty, vytvořit pohledy na data, nastavit měření událostí, nastavit měření cílů a konverzí, vytvořit přehledy s vlastními dimenzemi a metrikami. Udělám specializované reporty v Google Data studiu.
◆ Další informace o

Nabídka služeb na těchto stránkách je pouze ukázková, abyste si udělali lepší představu o tom, co vlastně dělám. Ceny se mohou lišit, dle rozsahu vašeho projektu a požadovaných služeb. Rád vám zdarma udělám individuální kalkulaci. Neváhejte mě kontaktovat.

Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.